......love is slower form of suicide......

Srpen 2007

foto..AFI

30. srpna 2007 v 21:26 | Daphne |  A.F.I.

Daveyvovo tetováníí

30. srpna 2007 v 21:25 | Daphne |  A.F.I.

AFI..,,O"

30. srpna 2007 v 21:24 | Daphne |  A.F.I.
Členové:
Davey Havok - zpěv
Jade Puget - kytara
Hunter Burgan - basovka
Adam Carson - bicí

Diskografie:
Answer That and Stay Fashionable (1995)
Very Proud of Ya (1996)
Shut Your Mouth and Open Your Eyes (1997)
Black Sails in the Sunset (1999)
The Art of Drowning (2000)
Sing the Sorrow (2003)
AFI (2004)
Decemberunderground (2006)

Historie:
A.F.I. (A Fire Inside) vznikla (když se její členové nudili při skateboardu) v roce 1991 v sestavě Davey Havok, Markus Stopholese (kytara), Vic Chalker (basovka) a Adam Carson. Basák Vic byl později nahrazen Geoffem Kresgem, kterého později nahradil Hunterem Burganem. Stejně tak kytarista Sopholese byl nahrazen Jade Pugetem.

Jepha Howard-

30. srpna 2007 v 21:17 | Daphne |  The Used
/Patří 100% mezi ryby..
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Awwwwwww.....
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Hehe
Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket
Až na ten knír..je ta fotka hezká
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Ten Pirc musel zasraně bolet..v líčku
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Má pěkný chrup..
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket


Jéje-Jepha

30. srpna 2007 v 21:11 | Daphne |  The Used
Photobucket - Video and Image Hosting


zase Bandá

30. srpna 2007 v 20:54 | Daphne |  ♥My Chemical Romance♥
Drama posledních dnů..

30. srpna 2007 v 13:29 | Wee |  Nirvana


Ráno 4. Března 1994 vyzvání v úřadovně záchranné služby v Římě telefon z hotelu Excelsior. Panikou zabarvený hlas jednoho ze zaměstnanců oznamuje operátorovi, že jeden z jejich hostů se na pokoji předávkoval prášky a je mu zapotřebí urgentní pomoci. Za pár okamžiků je ambulance na místě, doprovázena několika fotografy-paparazzi. Média se o případ zajímají z jednoduchého důvodu - v posteli leží bezvládný frontman Nirvany Kurt Cobain.

Římské peklo
KurtCobain dlel v italské metropoli na zotavené poté, co před třemi dny ztratil hlas a dva koncerty stávajícího evropského turné tak musely být zrušeny. Jeho manželka, vedoucí kapely Hole Courtney Love, za ním přijela zrovna včera. Usnula až pozdě k ránu a když se o několik hodin později probudila, ležel vedle ní Kurt již v hlubokém bezvědomí. Spolykal ne méně než padesát tablet Rohypnolu a spláchl je šampaňským. "Nahnula jsem se k němu a všimla si, že mu z nosu vytéká krev," vypověděla Courtney, "už jsem ho několikrát viděla v mizerném stavu, ale takhle ještě nikdy." Cobain je ihned převezen do nemocnice Umberto Primo, kde je mu vypumpován žaludek a je napojen na podpůrné přístroje, zajišťující funkci nejdůležitějších orgánů. O šest hodin později je převezen do jedné ze soukromých amerických nemocnic na kraji Říma. O další tři hodiny později nabude vědomí a na kus papíru napíše své ženě: "Vytáhni mi ty zkurvený hadičky z nosu!" Pranic neodpovídalo tomu, že by měl Kurt Cobain vykazovat těžce depresivní či sebevražedné sklony. Aktuální album In Utero obdrželo znamenité kritiky a prodává se báječně a právě skončené americké turné bylo beznadějně vyprodané. Když v listopadu 1993 poskytl Cobain rozhovor britskému týdeníku Kerrang!, vyznal se, že se cítí skvěle, že nechal drog a objevil nový smysl života, novou motivaci - dcerku Frances Bean. "Vždycky jsem byl až chronicky depresivní, teď mi stačí vidět Frances na deset minut a duše mi pluje v oblacích, cítím se jako úplně jiný člověk."
Jestliže závěr třiadevadesátého znamenal pro Kurta a Courtney po soukromé stránce velké plus, pak za první dva měsíce roku 1994 se všechno rapidně zhoršilo. Něco shnilého narostlo uvnitř Nirvany. Jednotliví členové se svářili o poměr na honorářích, Cobain byl obviňován, že jeho - byť logicky - největší podíl na zisku je v přímém rozporu s jeho punkovým náhledem na život. Nirvana byla rovněž vyzvána, aby na turné Lollapalooza vyjela jako druhý headliner vedle Smashing Pumpkins (garantovaný zisk činil devět milionů dolarů), ale Cobain to odmítl. Nenáviděl Billyho Corgana, který měl poměr s Courtney. Grohl i Novoselic na takto lukrativní turné pochopitelně chtěli. Jen prosba Courtney Kurta nakonec obměkčila. Cobainův zdravotní stav se však horšil. Byl opět těžce na heroinu, navíc totálně vyčerpán z nekonečného promo karuselu a před sebou obrovskou porci téměř čtyřiceti evropských koncertů v příštích dvou měsících, z čehož se mu chtělo téměř zvracet. Byl na dně.

Stmívání
Turné se však rozběhlo podle plánu 6. února 1994 úvodní lisabonskou štací. Kapela nebyla ve formě, recenze označily výkon kapely jako "naprosto šedivý." Vrchol nastal 3. Března v mnichovské Terminal 1, kdy Cobain odešel z pódia už po pár písničkách. Hlas vypověděl službu. Kurt se rozhodl odjet do Říma, aby se dal dohromady. Hned druhý den se předávkoval Rohypnolem.
Týden po incidentu je propuštěn z nemocnice a odlétá domů do Seattlu. Jeho hlas musí odpočívat alespoň měsíc, plných třiadvacet koncertů evropského turné je tak přebukováno. Znovu se má začínat 11. Dubna v Birminghamu, pak je v plánu Glasgow, Manchester a hned čtyři zastávky v londýnské Brixton Academy. Management kapely a firma promptně zaujímají stanovisko, že k předávkování došlo náhodou, byl to následek stresu a únavy, spojené s kombinací alkoholu a předepsaných léků. V oficiálním stanovisku se praví: "Kurt je již zcela v pořádku a těší se na turné."
Ale Cobain není vůbec v pořádku. 18. Března volá na seattleskou policii zděšená Courtney Love, že se její manžel zavřel v koupelně s pistolí a mluví o sebevraždě. Policie posléze zkonfiskuje čtyři nelegálně držené revolvery, 25 krabic střeliva a láhev nespecifikovaných tablet. Každému již muselo být jasné, že Cobain potřebuje okamžitou a účinnou pomoc. Události příštích tragických dnů konce března a začátku dubna 1994 o tom vypovídají nadmíru jasně...

Kurt, Courtney a FrancesPátek 25. března
V Seattlu probíhá setkání kapely s managementem. Přítomni jsou i Courtney Love a Dylan Carlson, blízký Kurtův přítel a frontman kapely Earth. Během rozpravy je Kurtovi navrženo, aby nastoupil na dvoutýdenní odvykací detoxikační kůru v Los Angeles, a to hned příští týden. Courtney prohlásí, že pokud se nepodřídí, nedovolí mu vídat dcerku.

Pondělí 29. března
Courtney letí do Los Angeles na promotion alba Live Through This její kapely Hole a nechává Kurta samotného v jejich seattleském domě na Lake Washington Boulevard, který si koupili v lednu za půldruhého milionu dolarů.

Středa 31. března
Cobain a Carlson navštíví krám Stan Baker Sports, kde druhý jmenovaný posléze kupuje pistoli. "Kurt chtěl, abych ji koupil já," vysvětloval Carlson později, "že prý mu policie všechny zabavila a že má záznam. Přísahám však, že neměl žádné sebevražedné sklony, jinak bych mu zbraň nikdy nekoupil." Ještě téhož dne odlétá Cobain do Los Angeles a přímo z letiště je odvezen na rehabilitační kliniku Exodus.

Sobota 2. dubna
Po pouhých dvou dnech strávených na klinice se rozhodne odejít. Odpoledne ho navštíví frontman Butthole Surfers Gibby Haynes a neidentifikovaná žena. Kurt si pak vyjde před budovu na cigaretu, opustí brány centra a zamíří na losangeleské letiště. Nejbližším letadlem se vrací domů do Seattlu.

Neděle 3. dubna
Do Seattlu přilétá v časných ranních hodinách, ale domů nejde. Staví se u své dlouholeté přítelkyně Sary Hoehn, která později vypoví, že byl v mizerné náladě.
V Los Angeles se mezitím Courtney Love dovídá, že její manžel svévolně opustil kliniku. Volá soukromému detektivovi Tomu Grantovi, jehož inzerát objevuje v tamním ekvivalentu našich Žlutých stránek, a žádá ho o pomoc. Grant se specializuje na stopování pohřešovaných osob.

Pondělí 4. dubna
Courtney vyplňuje na seattleské policii protokol o pohřešovaném Kurtovi. Události onoho večera tonou v mlhách. Cobain měl podle některých svědků prožít noc v blízkém městečku Camation s ženou, kterou mohla být jeho přítelkyně a drogová dealerka jménem Caitlin, ale chybí důkazy, byť se prý na určitém místě, kde měl Cobain pobývat, našla vykouřená krabička jeho oblíbených cigaret Winston Lights.

Úterý 5. dubna
Ačkoli dosud Cobainovo zmizení nevešlo v obecnou známost, jeho přátelé o něj začínají mít velký strach. Dle Courtneyiných instrukcí kontaktuje Grant svého místního kolegu Ernieho Bathe, který ihned rozjede intenzivní pátrací akci, včetně místních proslavených drogových doupat. Vše marno.
Kurt mezitím sedí v malém pokojíku v přístavku svého domu. Někdy toho večera sepíše dopis na rozloučenou. Ten se později najde na zemi, hned vedle lahvičky s pilulkami, krabičky cigaret, peněženky a průkazu totožnosti. Kurt si přitáhne křeslo blíž k oknu, přiloží si hlaveň revolveru k hlavě a stiskne spoušť...

KurtStředa 6. dubna
Tom Grant přilétá do Seattlu. Jak později vypoví, Courtney mu řekla - běžte, prosím vás, a zachraňte tu americkou modlu. Odpoledne se setkává s Dylanem Carlsonem. Ve třičtvrtě na deset večer a pak ještě jednou před třetí nad ránem vstupují do Cobainovy rezidence a hledají Kurta. Scéna jak z hororu. Všechno si nahrávají na kazetu, z níž je posléze slyšet, jak oba volají Kurtovo jméno a hlasy se děsivě rozléhají po opuštěném domě. Odcházejí. Dům však opuštěn není. O pokojíku v přístavku, kde mrtvý Cobain leží, nemají ani tušení.

Čtvrtek 7. dubna
LA TIMES přinášejí zprávu o tom, že Nirvana se nezúčastní turné Lollapalooza a že kapela ukončuje činnost. V poledne odváží sanitka z hotelu Peninsula zdrogovanou Courtney Love. Její stav je označen jako nikoli vážný a za pár hodin je propuštěna. Policie ji zatýká za přechovávání heroinu a krádež lékařských receptů. Je zaevidována pod svým nynějším jménem Courtney Michelle Cobain a o půl čtvrté odpoledne propuštěna na kauci deseti tisíc dolarů.

Pátek 8. dubna
Ráno v 8:45 přichází k domu na Lake Washington Boulevard elektrikář Gary Smith, aby tu podle domluvy instaloval bezpečnostní osvětlení. Když nejde nikdo otevřít, obejde dům a dostane se až k oknu malého apartmá nad garáží. Nahlédne dovnitř. Vidí siluetu dolní půlky ležícího těla v obnošených džínách a teniskách Vans. "Pak jsem si všiml revolveru. Ležel na hrudníku těla. Hlaveň mířila k bradě."
Smith ihned volá svému šéfovi, který vyrozumí policii a Dje Martyho Reimera z místní rozhlasové stanice KXRX. Reimer si nejprve myslí, že jde o hloupý žert. Zpráva se však šíří rychlostí blesku. V 11:30 se začínají fanoušci stahovat kolem domu a v přilehlém parku Virreta. Za pár chvil jsou přítomna i média. Ještě předtím, než kdokoli oficiálně identifikuje tělo, přijíždí do domu Kurtova matka Wendy O'Connor, která jednomu reportérovi říká: "Takže odešel a vstoupil do toho stupidního klubu. Byl pohřešovaný šest dní, tušila jsem, že je mrtvý."
Courtney přijíždí na místo později odpoledne. Krátce se zastaví i ve Viretta Parku u fanoušků, mluví s reportérkou MTV Tabithou Soren, čte pár řádek z dopisu na rozloučenou. Později je nafilmována, jak se prochází kolem jezírka v parku s dcerkou Frances Bean. Večer zve do domu několik fanoušků, kterým dává některé části z Kurtova šatníku, dokonce je dovádí i do osudného pokojíku, kde všichni pronesou krátkou buddhistickou modlitbu.
Seattleské rozhlasové stanice KXRX a KISW oznamují, že budou celou noc hrát jen písně Nirvany, telefonáty se netrhnou. "Nikdo nechtěl slyšet to, co jsme jim museli říct," řekl později jeden DJ, "všichni očekávali, že jim řekneme, že to není pravda." Ještě před půlnocí je rozhodnuto, že se hned tuto neděli uskuteční vzpomínkové shromáždění.
O několik set kilometrů dál, ve Fairfaxu ve státě Virginia, přeruší zpěvák Eddie Vedder koncert Pearl Jam a všem zprávu oznamuje. Se slzami v očích říká: "Nemyslím si, že by tu dnes byl kdokoli z nás, nebýt Kurta."

Sobota 9. dubna
Svíčková tryzna se koná v Cobainově rodišti, v Aberdeenu. Jeden ze zakladatelů důležitého vydavatelství SubPop Bruce Pavitt si bere slovo: "Všechno, co se stalo nebo týkalo SubPopu, mělo své kořeny v tom, co se týkalo Nirvany. Měli bychom vzpomenout a uctít vše krásné a pozitivní, co nám tu Kurt zanechal."

NirvanaNeděle 10. dubna
Seattle Times přinášejí na titulní straně snímek Kurtova těla v policejním obležení. Krist Novoselic píše redakci rozhořčený dopis a označuje noviny za "senzacechtivé a bezpáteřné hyeny." Ve všech hudebních obchodech jsou alba Nirvany beznadějně vyprodána. "Od té doby, co zemřel John Lennon, se nám nic podobného nestalo," říká jeden z majitelů. Od rána se na Flag Pavilion shromažďují fanoušci. Atmosféra je neuvěřitelně skličující, lidé pálí Kurtova fota a tvoří malé modlitební hloučky. Zní Kurtovy písničky. Z reproduktorů zní pozdravy Krista Novoselica a Davea Grohla. Poté emotivně zabarvená nahrávka Courtney Love, která předčítá z Kurtova dopisu a každou chvíli citaci přerušuje rozhořčenými apely. Nemůže se s tak, jak říká, zbabělým řešením Kurtova života smířit. Shromáždění se rozchází až ráno druhého dne.

Epilog
Jak tomu v případě smrti slavných bývá, i Kurt Cobain byl po své smrti předmětem mnoha konspiračních teorií, které měly vést k objasnění jeho nečekaného skonu, objevila se spousta dokumentů a knih. Dosud však nebyl podán jediný důkaz o tom, že by se jen v náznaku mělo v celém případu jednat o něco jiného než o čistou sebevraždu. Byť tragickou, která ohromující silou dopadla na celou hudební a kulturní scénu 90. Let. Přesto by měl být Cobain uctíván spíš pro svůj umělecký přínos. Ale všechno souvisí se vším a jak napsal jeden přesmutný fanoušek: "Prázdno, které po sobě Kurt zanechal, nebude nikdy ničím vyplněno. Jeho legenda však bude žít navždy."ZDROJ!

Linkin Park-In pieces

30. srpna 2007 v 13:16 | Wee |  Ostatní kapely
Tahle písnička se mi strašně líbí a má skvělej překlad
Linkin Park - In Pieces (Na kousky)

Říkáš mi ať jdu,
ale rukama mě žádáš abych zůstal.
Tvé rty říkají, že miluješ,
tvé oči říkají, že nenávidíš.


Je tu pravda v tvých lžích,
Pochybnost v tvé víře.
Co vybuduješ, to ničíš.
Je tu pravda v tvých lžích,
pochybnost v tvé víře.
Vše co mám je to, co jsi mi nevzala.

Happy Birthday!

29. srpna 2007 v 15:52 | Wee |  Simple Plan
Dneska slaví svoje 27. narozeniny David Desrosiers takže všechno nej!

Gerard-umbrella

29. srpna 2007 v 15:34 | Wee |  Gerard Way
Jde mu to líp než Rihanně

nezapomněl :)

29. srpna 2007 v 15:15 | Wee |  Frankie Iero

S Pejskama :D

29. srpna 2007 v 15:11 | Wee |  ♥My Chemical Romance♥
Frank se tváří hůř něž ten pes

"něco o mě"-Wee

27. srpna 2007 v 14:46 | Wee |  O mě...
1. Jméno:Veronika
2. Přezdívky:Wee,Gazelles,Sugar
3. Narozeniny:10.zaří
4. Místo narození:Litomyšl
5. Znak zvěrokruhu:Panna
6. Pohlaví:eh..žena :D
7. Třída:bude 9.A
8. Škola:ústav plnej bláznů
9. Funkce:bůh ví...
10. Město:Česká Třebová
11. Celé nick jméno:Wee Way
12. Barva vlasů:black..
13. Délka vlasů:pod lopatky
14. Barva Očí:zelený
15. Hlavní rys:newim...
16. Výška:asi 170
17. Jizvy: 1 velká na koleni :D
18. Brýle:sluneční
19.Piercing:není
20. Tetování:časem..
21. Pravák nebo levák:pravačka
MOJE "POPRVÉ"
22. Můj první nejlepší přítel:člověk kterýho teď opravdu nemusím...
24. První sport kterému jsem se věnovala:nesportuju!
25. První domácí zvíře:asi kanárek
26. První dovolená:jej to už si nepamatuju
27. První koncert:3.6.2007 MCR
28. První láska:taky už byla...
OBLÍBENÉ
29. Film:Osudový dotyk,je jich víc...
30. TV pořad:newim...
31. Barvy:červená,černá,bílá
32. Rapper:není
33. Skupina:MCR,The Used,Placebo,Afi,Nirvana
34. Písnička:většina od MCR
35. Přítel/kyně:Kriss,Lulu,Katie,možná ještě někdo..
36. Sladkost:čokoláda
37. Sport:gaučing
38. Restaurace:u Grizzlyho
39. Oblečení:Tričko s Cobainem a taky MCR
40. Obchod:Tesco
41. Předmět ve škole:počítače,výtvarka
42. Zvíře:netopýři,myši
43. Knížka:Upírův pomocník
44. Časopis:Filter
45. Boty:číny a nebo moe napodobeniny Vans
PRÁVĚ TEĎ
46. Pocit:divnej
47. Potřeba:napít se
48. Jsem se:oblíkla sem se a půjdu ven
49. Jím:už sem dojedla
50. Piju:mám žízeň
51. Dělám:píšu tenhle dotazník
52. Online:na icq
53. Poslouchám:new CD linkin park
54. Myslím na:to co píšu
55. Chci:jen na koncert MCR
56. Koukám na:monitor
57. Mám na sobě:triko s MCR a rozervaný džíny
BUDOUCNOST
58. Děti:nějaký budou
59. Svatba:v dohledný době není v plánu
60. Místo, kde chci žít:uvidíme...ještě nevím
61. Auto:snad bude
UŽ JSI...

77. Políbila cizího člověka:nevim o tom..
78. Pila alkohol:jo
79. Kouřila:jo
80. Utekla z domu:ne..zatím
81. Něco si zlomila:ne
82. Chodila s klukem:yeah..
83. Zlomila někomu srdce:myslím že ne..
84. Pohádala se s někým:určitě
85. Plakala, když někdo umřel:jo
87. Někoho zabila:chystám se..
88. Zamilovala se:jo
VERIM V...
89. Bůh:v Gerarda Waye :D
90. Zázraky:jo
91. Láska na první pohled:asi jo
92. Duchové:jasný duch Kurta mě navštěvuje každej den..
93. Mimozemšťani:ne
94. Druhé já:ne
95. Nebe:jo
96. Peklo:jo
98. Polibek na prvním rande:to sou otázky :D
99. Horoskopy:někdy..
100.Je tu někdo, koho bys chtěla, ale víš, že ho mít nemůžeš:JO!

Něco víc omě..Lulusha

27. srpna 2007 v 14:23 | Daphne |  O mě...
1. Jméno:¨Lucie(bohužel)
2. Přezdívky:Lulusha,Lulu,holky mi říkaj že mám stejný nohy jak ŠMATLÁK sem stejná jak ŠMATLÁK oujééé
3. Narozeniny:17.12.
4. Místo narození:Pardubicééé
5. Znak zvěrokruhu:střelec
6. Pohlaví:famale
7. Třída:9.A
8. Škola:Zš ústecká hehe
9. Funkce:co?
10. Město:Česká Třebová
11. Celé nick jméno:Lulusha Howard
12. Barva vlasů:Momentálně šedozelenomodrohnědá ..
13. Délka vlasů:tak na ramena
14. Barva Očí:modrá..
15. Hlavní rys:rys? nemám Rysa
16. Výška:172 velká sem teda no..
17. Jizvy: mmezi prsama..no byl to nálet na skříň..atentát a pak nějaký jizvičky na rukách
18. Brýle:jojo ..černobílí
19.Piercing:Tunel
20. Tetování:bohužel ne
21. Pravák nebo levák:Pravák..ale připadám si jako bych byla levá

MOJE "POPRVÉ"
22. Můj první nejlepší přítel:heh..Hanzi sorry ale byl si to ty
24. První sport kterému jsem se věnovala:Heh běh..
25. První domácí zvíře:Morče a králíčci
26. První dovolená:Tunis
27. První koncert:O5 a Radeček ne blbost sakra Chynasky nebo jak se to píše no a pak MCR
28. První láska:Nejmenuju..

OBLÍBENÉ
29. Film:Nightmare before christmas
30. TV pořad:Jééžiš na TV nekoukám
31. Barvy:Černá + bílá a červená
32. Rapper:eh?
33. Skupina:My chemical romance
34. Písnička:I´m not Okay,Cemetery Drive
35. Přítel/kyně:Linka,Wee,Kriss
36. Sladkost:čokoláda
37. Sport:žádnej neprovozuju
38. Restaurace:nemám
39. Oblečení:mám nejradši černý
40. Obchod:Grand,V kauflandu je obchod s converskama tam je to super
41. Předmět ve škole:heh Výtvarka
42. Zvíře:nemám ráda zvířata..tamagoči..nevimjak se to píše
43. Knížka:Wayycesty čtu..hovno knihy
44. Časopis:Popcorn,Bravo..noviny
45. Boty:conversky ..ale nemám je

PRÁVĚ TEĎ
46. Pocit:hlad mám
47. Potřeba:zabít sestru
48. Jsem se:no nepochcala...
49. Jím:nejím
50. Piju:nepiju
51. Dělám:tenhle dotazník
52. Online:sem
53. Poslouchám:My Chem..
54. Myslím na:Na Linku
55. Chci:Aby byl konec dotazníku a jet na koncert M-CR do bratislavy
56. Koukám na:monitor
57. Mám na sobě:to byste chtěli vědět co?..

BUDOUCNOST
58. Děti:Ne jo..
59. Svatba:s linkou..
60. Místo, kde chci žít:New yersey
61. Auto:nadzemka

UŽ JSI...

77. Políbila cizího člověka:jasný
78. Pila alkohol:jasan
79. Kouřila:javor ale konec stím je
80. Utekla z domu:ne e ale brzo to udělám
81. Něco si zlomila:jojo já sama ne to On mi zlomil srce
82. Chodila s klukem:yep..ale už nikdy to neudělám
83. Zlomila někomu srdce:lámu lámu
84. Pohádala se s někým:bohužel
85. Plakala, když někdo umřel:jo
87. Někoho zabila:jo sestru..
88. Zamilovala se:bohužel ano a teď aj i šťasně

VERIM V...
89. Bůh:jo
90. Zázraky:ne
91. Láska na první pohled:jo..stalo se mi to
92. Duchové:jasan
93. Mimozemšťani:jako Jepha..samozdřejmě
94. Druhé já:nemám drůhé já sem schyzofrenik
95. Nebe:jo je tam nahoře
96. Peklo:jo jednou se tam dostanu
98. Polibek na prvním rande:heh nepořádám rande
99. Horoskopy:yep chci tomu věřit,ale nejde to
100.Je tu někdo, koho bys chtěla, ale víš, že ho mít nemůžeš:jo jo je a je jich víc sakra.-.Oznámení!!!hh

27. srpna 2007 v 13:32 | Daphne and Wee |  Moje kecy..
Takže mooc vás prosím ,vždycky když sem někdo příjdete..zkuste napsat,alespoň jeden konentář..jinak tenhle blog upadne do zapomění..pokaždé když ke komentáři přidáte adresu vašeho blogu..tak se tam s Wee rádi podíváme a napíšeme vám něco pěknýho do komentářů..Takhle to nejde když sem komentáře píší jen ti co chtěj blbej hlas do SONB(soutěž o nejlepší blog) což je úplná kravina...Toto si asi stejně nepřečtete tak alespoň komentujte ...

Serwus....Lulusha a Wee...

První a poslední

27. srpna 2007 v 10:29 | Daphne |  Moje kecy..
Tak tohle byl můj první a poslední pokus v SONB taky sem byla poslední hehe protože sem nechtěla nikoho otravovat ,zda by mi dal hlas...no znáte to...XD