......love is slower form of suicide......

Ray řekl...

11. července 2007 v 11:23 | Daphne |  Ray Toro
Ray:
"Každej má někdy těžký období, nás nevyjímaje. Nejlepší rada, jakou vám můžeme dát je se nevzdávat a vždycky věřit sám v sebe, protože když to dokážete, nic není nemožný."
O vlivech na desce TCFSR: "Bylo tam vlastně víc vlivů. Každej z nás poslouchá jinou muziku, takže jsme všichni přispěli svými nápady. Já upřednostnuju spíš technickej typ hraní, Frank hraje tvrdší punk style a Gerard s Mikeym jsou posedlí brit-popem a kapelou The Smiths, takže všechny tyhle elementy zapůsobily na naše songy."
O skladbě "Romance": " Je to klasická kytarovka, kterou někdo napsal, a já ji v ložnici nahrál do počítače. Přehrál jsem ji klukům a shodli jsme se, že by to bylo skvělý intro na našem CD. Fungovalo, že jsme ji nazvali "Romance" a fungovalo, že to nebyl záměr."
"Párkrát se stalo, že jsem zůstal na zastávce a zbytek kapely ujel i několik mil. Tak jsem jim musel zavolat. Říkám: ´čau, co je?´ a oni na to: ´hej, jak se máš, chlape?´. A já: ´Nechybí vám něco v dodávce?´ Oni: ´a sakra!´. Tak se pro mě vrátili."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik

Klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama